MASKINPOOLEN AB
MASKINPOOLEN ABOm företagetVERKSTADMaskinerSök jobb hos ossKontaktBilder
Kontakt
Tveka inte att höra av er till oss, vi vill gärna hjälpa er och svarar
gärna på frågor.

Ägare:                                               Verkstad:                                   Verkstad:
Marcus Meijer                                    Kent Johansson                         Henrik Edberger
0705-93 81 52                                  0725-50 70 70                          0705-93 81 54                 
marcus@maskinpoolen.nu                  kent@maskinpoolen.nu              henrik@maskinpoolen.nu


Maskinist:                                          Maskinist:                                  Maskinist:           
Nicklas Ericksson                                Robert Heikkilä                          Marcus Vesterlund
0706-46 17 43                                  0702-21 29 10                          076-006 25 40
nicklas@maskinpoolen.nu                   robert@maskinpoolen.nu           vesterlund@maskinpoolen.nu


Maskinist:                                          Maskinist:                                  Kontoret:
Ari Salo                                              Pontus Hedlund                        Ann Cristin Wallberg
0707-13 15 29                                  073-070 06 80                          073-99 55 11
ari@maskinpoolen.nu                         pontus@maskinpoolen.nu          info@acwredovisning.se